| Blogwiki a întrebat:

Am pus seminte de marijuana in pamant in luna aprilie in cat timp creste mare? big grin

20 răspunsuri:
| CrIsSLoveCristi a răspuns:

Cam are dreptate Cedryck.

Eu tias zice sa nu te mai lauzi ca asa ceva pe TPU

rolling on the floorrolling on the floor

rolling on the floor

| rolfenstein a răspuns:

Nu stiu dar politia e deja pe urmele tale.

| andrei213 a răspuns:

Da si mie o frunza ca am nevoie pentru ierbaru de la bio laughingrolling on the floor)))o sa ma omoare aia ca mai am niste plante protejate de legelaughing)

| OddKidd a răspuns:

Esti nebunlaughing)

| AlWaYsSmYlE a răspuns:

Cam 6 luni pff cam cat dureaza si o filare a politiei mha vz ca sunt pe urmele tale la noapte du-te si dezgroapa-le laughing

| madalina188w a răspuns:

Esti drogat ma?
de ce sa
plantezi
marijuana?
ca
mai consumi?
sa mori?
spune?
cresc in timp.
imi dai fundita?

| RasLucian a răspuns (pentru madalina188w):

Ai fumat vreodata marijuna? nu cred...
Marijuana a inceput sa fie folosita inca de acum 5000 de ani, si nici pana in ziua de azi nu au fost inregistrate decese, probleme de sanatate grave sau acte de violenta din cauza marijuanei. Deci in concluzie, crede-ma ca marijuana e mai safe decat tutunul sau alcoolul. Marijuana e medicina! happy
Documenteaza-te inainte sa spui asa ceva, cum ca "de ce fumezi", "ca sa mori" si asa mai departe. Sper ca te-am lamurit cat de cat happy

| drogutz a răspuns (pentru RasLucian):

Bv frate.....respect

| MarijuanaFanNr1 a răspuns (pentru RasLucian):

Respect omule si e adevarat ceai zis mam documentat bine cu marijuane se trateaza vreo 8 sau 9 boli asa ca va urez smooke weed

| FuNnIeSt a răspuns:

Voi chiar credeti ca a plantat marijuana? lolrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Presimt ca o sa faci puscarie. Ai mai avut si tupeul sa anunti pe TPU ca ai plantat marijuana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.ro-seeds.com seminte cannabis calitate premium www.ro-seeds.com

| Black_Ics_1995 a răspuns:

Intre 50 si 70 de zile, depinde de tipul de cannabis plantat

| Adrian_8767 a răspuns:

Depinde de unde ai cumparat semintele, ce strain ai ales, cum ai germinat semintele si unde cresti, daca ai pus planta outdoor, pe camp sau in padure, ai grija sa nu le vizitezi prea des, de obicei stadiul vegetativ dureaza 3 luni si perioada flower 2 luni. Daca cresti indoor, in growbox sub un hps de 400 watts in 3 luni e gata. Iti recomand sa citesti High Source Romania, un ghid despre cultivare in limba romana (http://highsource.tumblr.com/).

| rruderalis a răspuns (pentru Adrian_8767):

Mu a zis deja ca a pus afara in aprielie in pamant

| Adrian_8767 a răspuns:

Depinde de unde ai cumparat semintele, ce strain ai ales, cum ai germinat semintele si unde cresti. Daca ai pus planta outdoor, pe camp sau in padure, ai grija sa nu le vizitezi prea des, de obicei stadiul vegetativ dureaza 3 luni si perioada flower 2 luni. Daca cresti indoor, in growbox sub un hps de 400 watts in 3 luni e gata tot. Iti recomand sa citesti High Source Romania, un ghid despre cultivare in limba romana. (http://highsource.tumblr.com/)

| rruderalis a răspuns:

Daca nu bagi ingrasamant este aproape imposibil sa iti creasca deoarece iti va lua cam 8-9 luni in Romania cu o specie mica... daca ai o sativa iti poti lua ganduhappy

| Seeds_New_1950 a răspuns:

Daca cauti un ghid de crestere intra pe www.procannabis.info este o comunitate online.

| Bucale_Tudor_1991 a răspuns:

Calmo bah asa nu se glumeste poti plati cu 6 luni! de bahaos daca nu sti ce zici si vor ei sa stii ce zic!