| carmen13 a întrebat:

Am scanat niste pagini pentru facultate si apar ca imagini care se pot deschide cu adobe reader.cum le pot converti in word ca sa le pot modifica? sau in alt program dar sa poata fi modificat continutul

Răspuns Câştigător
| Sicilianul a răspuns:

Abby Finereader. Daca vrei mai multe detalii anunta-ma si rezolvam!

2 răspunsuri:
| alecx4music a răspuns:

Eu iti recomand sa scanezi ca poza si apoi sa convertesti in document txt sau doc. Gasesti o multime de programe care fac astfel de conversii cautand pe google 'image to text converter'. Multa bafta!

| cuvant a răspuns:

Poti folosi pe internet http://www.pdftoword.com/ si e online daca nu reusesti mai poti folosi abbyy. Daca ai nevoie de ajutor poti sa-mi scrii si te ajut cu placere