| NimeniAlta a întrebat:

Am si eu o intrebarebig grin Am reincarcat cu 7 euro si am primit bonus sa zicem 3.04. Acesti 3.04 mi-i ia inapoi la urmatoarea reincarcare?straight face

5 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Nu, nu ţi ia înapoi. Există posibilitatea doar - dacă eşti pe orange - să ai un anumit bonus care să-l poţi folosi într-un singur scop, sau care să fie valabil doar o anumită perioadă de timp, dar de obicei eşti avertizat asupra acestui fapt. La orange ştiu că dădeau la un moment dat bonusuri la reîncărcare foarte mari dar le puteai folosi doar în reţea şi doar după ce ţi s-au terminat minutele din extraopţiune (în cazul în care aveai una activată).

| cretzufinish a răspuns:

Daca e bonus de ce sa ti-i ia inapoi? Nu cred.

| Live.Laugh.Love a răspuns:

E bonus nu are cumwinking

| georgiana a răspuns:

Nu, la fiecare reincarcare primesti un bonus mic, daca ai imprumutat credit, acei 40 de centi care ti ia inapoi la prima reincarcare.

| Denisse_8813 a răspuns:

NU! Cum sa ti-i ia inapoi daca sunt bonus?! La urmatoare reincarcare iti mai da un bonus!winking