| madalina95 a întrebat:

Deci. mi-am reincarcat cartele cu 5 euro si mi sau retras 40 de centi, dar am ptimit bonus 60 de centi
problemma e urmatoarea: am primit un mesaj sa-mi activez o optiune mai avantajoasa... si am trimis mesaj la 321 cu trebuia. si am primit mesaj ca cererea mea a fost trimisa, iar acum trebuie sa astept mesaju de confirmare da numa nu il primesc[din cauza creditului?]

ce ar trebui sa fac sad?

Răspuns Câştigător
| marylumi a răspuns:

Poti incerca sa suni sa-ti trimita mesaj cu ce ai in cont. S-ar putea sa fi validat oferta, dar sa nu-ti fi trimis mesajul de confirmare. Mie mi s-a mai intamplat si asa am rezolvat.
Sper sa mearga.