| MihaiHarap1 a întrebat:

Mi-am reîncărcat cartela cu 5€ astăzi și trebuia să-mi expire creditul in seara aceasta și nu am primit cei 5 GB bonus pe care îi primeam la fiecare reîncărcare.
Oare de ce?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Daca incarci cu euro si optiunea veche nu este expirata, atunci doar la expirarea optiunii vechi se introduce
noua optiune.

Se intampla sica acesta sa nu se faca in mod automat si trebuie sa ceri tu optiunea la care doresti sa folosesti.
Atentie mare! Daca optiunea veche a expirat si noua optiune nu ai primit-o automat, atunci fara optiune pusa banii ti se consuma rapid, la pretul minutelor si megabaitilor suplimentare!
Inainte sa faci vreo convorbire sau sa intrii la traficcu date, cere situatia contului, sa nu se consume banii degeaba!