| lovehurts a întrebat:

HEY TPU, este o problema legata de un baiat. el are 15 ani eu am 12 ani jumate aporape 13 ani. in fine. in vara asta am fost cu el. adica el m-a intrebat si eu dupa ceva timp i-am zis da. chestia este ca el este putin mai rebel. nu este inteles bine de oameni si eu p atunci nu il stiam asa de bine. nu mi-am dat seama cat de dragut este decat dupa ce ne-am certat am stat mpreuna 3 zile pentru ca a crezut ca nu tin la el. intre timp el sa cuplat cu o fata, s-au despartit si apoi intr-o zi m-am intalnit cu el si cu o prietena si am stat toti 3, neam plimbat, etc.cu cateva zile in urma ii spusesem ca ca tin la el si ca imi pare rau ca nu si-a dat seama.asa ca pe tot parcursul zilei i-am atras atentia si m-am apropiat de el. Seara m-a luat de gat si neam plimbat putin, prietena mea ramanand in spate. in acea seara a avut tentativa sa ma sarute de 3 ori dar veneu pers din spate.in fne. am mers intr-un parculet si l-am intrebat daca vrea sa ne impacam. el sa asezat jos si s-a gandit la un moment dat i-am luat telefonul si am inceput sa ne jucam. l-am alergat prin parculet si am dat din greseala cu capul de o bara. atunci el m-a luat in brate si ma pupat pe frunte. Prietena mea a vazut ce s-a intamplat si a venit sa ni se alature. dupa ce a plecat, am ramas singra cu el si i-am spus la ureche ceva. atunci a intors capul si ne-am sarutat, in fine. a doua zi mi-a spus ca sunt prea mica si ca nu vrea sa ne impacam. astazi am stat din nou cu el si mi-a spus ca este ultima sansa si ca daca vreau sa fiu cu el sa ii zic. i-am zis NU pentru. ca stiam ca vrea sa faca o gluma si ceva de genul. pe seara ne-am intalnit cu o fata care era iubita lui. fusese cu ea in vara. in fine. sau sarutat apoi ma conduspana acasa. pe drum l-am intrebat ce se intampla daca i-as fi spus DA atunci mia zic ca m-a intrebat ca sa vada doar ce zic si ca el cand a fost cu mine a fost doar cand era despartit de ea. chestia este ca fata espectiva sta la BUC si se vad rar dar nu stiu. tine la ea. chiar daca tin la el inca si tin foarte mult ce credeti ca ar trebui sa fac? nu pot sa ii zic sa nu fie cu ea. dar nici sa fie cu mine. CE CREDETI CA E BINE SA FAC? tin la el.

4 răspunsuri:
| lastman024 a răspuns:

Fata, gaseste altu. adica si eu sunt baiat si imi place sa sarut diverse fete, dar el vrea sa stea cu mai multe nu doar sa le sarute happy

| Dee0tzaA a răspuns:

Ce face el e doar de plictiseala.Nu cred ca a tinut vreodata la tine din cate ai spus. Tu ai facut tot ce tinea de tine, iai aratat intr-un fel ce simti pentru el, de el depindea daca va impacati sau nu, dar el ales sa ramana cu prietena lui, iar faza cum ca nu vrea sa fie cu tine din cauza ca esti prea "mica"a fost doar un motiv ca sa va despartiti. Mica erai daca tu aveai 10 anilaughing. Sfatul meu, uital, ai zis ca tii la el, nu ca il iubesti. Tu acum esti atenta doar la el si nu vezi ca sunt alti baieti in jurul tau care chiar ar vrea sa fie cu tine dar tu nu-i vezi pentru ca ai ochi doar pentru el.
Nu mai pune suflet la baieti, doar daca esti FOARTE SIGURA CA MERITA, pentru ca majoritatea baietilor sunt niste PORCI, MAGARI, BOI, etc.Rar gasesti un baiat de treaba care sa merite atentia ta. Sper ca te-am ajutat!:*

| AlexutzaDragutza a răspuns:

Stiu sentimentul draga eu am aproape 12 si sunt indragostita de un baiat de 13 si ceva el e a7a eu a5a. Dar asta nu e un fapt prin care nu poti sta cu un baiat. Mi sa mai intamplat din partea unui baiat sa-mi spuna asta dar el cu adevarat avea dreptate.Eu eram a4a el era a8a si era cu mult mai mare. Dar stii unde dragoste este varsta, inaltimea nu mai conteaza!

| slvtbx a răspuns:

Ee... ai timp destull. asta e o vrajeala.
el vrea mai multe fete de o datha... daca nu e cu tine e cu mine sau cu althalaughing. nu te chinui. maia steaptha si o sa gasesty un baiat :X:X:X:X:X::X