| Ovidiu2011 a întrebat:

Am si eu o problema cu google chrome cand intru in el imi merge dar cand vreau sa intru pe google si alte pagini de internet nu imi intra am asteptat vreo 20 de minute si tot nu mi-a functionat! Inainte de asta imi apareau niste erori cu nu stiu ce cu google chrome. Ajutor!

2 răspunsuri:
| Teo a răspuns:

Incearca sa-l reinstalezi daca face aceleasi figuri instaleaza alt browser.
Sper ca am ajutat.happy

| Buii a răspuns:

Dezinstaleazal si reinstaleazal la locwinking sincer eu n-am avut nici odata vreo problema cu google chromeul big grin dar cred ca asta trebuie sa faci