| PoUfOuLeTe a întrebat:

Am si eu o problema la calculator.Imi apare ca sunt conectata la internet dar nu merge sa intru pe mozilla, daca vreau sa instalez google chrome imi zice ca nu sunt conectata la internet la fel face si la messenger(nu ma pot loga). Ironia este ca internet explorer merge, pot intra pe el insa nu imi place...eu folosesc foarte mult mozilla.HELP! ce nu merge? Ce trebuie sa fac? fundita

Răspuns Câştigător
| BoBy22 a răspuns:

Cel mai uşor ar fi sa reinstalezi windowsul, iar apoi faţi de cap

3 răspunsuri:
| sufletsel a răspuns:

Asta mi s intamplat si mie saptamana trecuta eram la calculator si mi s-a intrerupt curentul dupa cand a venit nu a mai mers la fel cum spui tu.eu am sunat la ei si inziua urmatoare au venit si mi l-au facut, era de la modem isi pierduse conexiunea si se resetase o parola!

| rusudeea a răspuns:

Sall pai incearca sa dezinstalezi internet explorer si dupa instaleaza mozila ...http://www.mozilla.org/en-US/firefox/new/

| rusudeea a răspuns:

Daca zici ca la fel face si la mesenger nu-s ce sa zic contacteaza firma de unde ai internetul sau incearca sati resetezi parola...192.168.1.1...dai basic. dupa in pagina urmatoare wansenting dupa sumit si gata incearca si asa

bafta