| matterwhat a întrebat:

Hai sa incep: deci, cand intru pe diferite pagini imi scrie ca aceasta pagina nu a fost gasita si dupa vreo 10 minute daca intru merge pagina de exemplu Facebook, MySpace chiar si TPU si multe altele? Eu chiar nu inteleg care este problema. Mentionez ca folosesc Google Chrome dar am intrat si pe internet explorer si tot nu merge si am internetul de la RDS&RCS! Ce ar trebui sa fac?

7 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Scaneaza Pc-ul si indeparteaza fisierele corupte, iar daca nu merge dezinstaleaza Google Chrome si pune-l din nou pe Pc, mereu asta rezolva toate problemele. happy

| matterwhat explică (pentru Artemisia):

Pai nici pe internet explorer nu merge

| miTzuliK93 a răspuns:

Goleste tot browserul mai intai: istoric, parole si usernameuri salvate, cache, cookie-uri. Tot!

| matterwhat explică (pentru miTzuliK93):

Am golit si tot degeaba

| miTzuliK93 a răspuns (pentru matterwhat):

Poti pune, te rog, un print al acelei erori din browser? Ca sa-mi dau seama 100% despre ceea ce vorbim. Si abia apoi vedem, poate putem gasi si o solutie.

| AllexStefanPhoto19 a răspuns:

Poti sa ai anumiti virusi. Iti recomand AntiMalaware sau reinstalrea actualului software.

| Andrei_Andy_1981 a răspuns:

Incearca sa iti dezinstalezi google chrome si apoi sa il instalezi la loc. Daca nu daca intri pe o pagina (ex TPU)si iti intra greu iesi si incearca sa intri sin nou.
Sper ca te-am ajutat.