| Claudia852963 a întrebat:

Am si eu o problema.straight face In vara a descarcat opera si din greseala am sters`o.Am incercat sa o descarc din nou sh dupa ce se termina descarcarea nu ma lasa sa instalez. Ce sa fac? funditawinking

Răspuns Câştigător
| UnuAltu a răspuns:

Pai, Start-Control Panel-Uninstall A Program, o sal gasesti aicia dupa dezinstal si il instalezi din nou

2 răspunsuri:
| Mus1k a răspuns:

Start --> Control Panel --> Add or remove programs --> Opera Browser --> Uninstall --> apoi dai la browserul IE. apoi cauti download Opera Browser sper ca te am ajutat

Întrebări recente