| yocool99 a întrebat:

Mi-am sters din greseala Opera si am ramas doar cu Internet explorer si nu pot sa descarc nimic cu el pentru nu merge. am incercat sa descarc de pe alt computer programul de instalare dar nu merge.Ce pot face?

3 răspunsuri:
| SimpleIsCool a răspuns:

Salut.
Cheama pe cineva care se pricepe la asa ceva, sau daca nu da la cineva sa iti reinstaleze windows-ul daca tu nu stii.
Peace!

| anonymdeanonym a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat asa nu stiu tie dar eu a trebuit sa imi reinstalez windowsul si mi-a mers sper ca te-am ajutat

| iulimessy a răspuns:

Buna. Intra pe internet explorer si intra pe google. acolo poti descarca google chrome. daca nu merge, sigur este din cauza calculatorului.