| andrei0andrei a întrebat:

Am un caine coker si de ieri are o ureche mai lunga ca cealalta oare de ce? a mai patit asta mai demult si i-a trecut dau funda si vot

Răspuns Câştigător
| lazanorbi_6513 a răspuns:

Deci cam toti caini au asa de rasa coker pentru ca si eu am avut dar daca este prea exagerat sau ceva mai bine te-ai duce la un medic veterinar dar si cainele meu a avut aceasta poblema si el a avut cu stanga mai mare decat dreapta si a crescut egal

2 răspunsuri:
| liladyna a răspuns:

E ceva genealogic.hmm...nu cred ca e vreo boala.stai linistit...
stii...cainele meu sforaie dar nu m-am intrebat niciodata de ce...

| misu2315 a răspuns:

Va muri. incurand. probabil peste 3 -4 zile. rolling on the floor) hai ca glumesc ...doar ti se pare