| wizopo2 a întrebat:

Am un folder cu vreo 400 de poze. Idee e ca unele mai sunt editate si nu apar in ordine. Le-am pus odata cum vroiam eu sa fie adica in ordinea fireasca a datei lor de creeare, iar a doua zi erau toate amestecate. Acum vreau sa le aranjez din nou, dar fiind foarte multe mi-ar trebui un program care sa faca asta. Adica un program care le schimba numele si le pune in ordinea pe care o vreau eu. Exista asemenea program?

1 răspuns:
| SmoKeM a răspuns:

Nu dar mai fa-ti foldere si le denumeszti si gasesti pe care vrei funda?