| trumpetlights a întrebat:

hey. am13 ani si mi.am facut un iubit. faza e ca eu nu stiu sa sarut si imi e frica si nu sriu ce sa fac... ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| madalina2013 a răspuns:

Scumpa nu te lua dupa celalate raspunsuri sincer lasate purtata de val pana la urma e doar un sarut lasa-l pe el sa faca primul pas happy Nuti face griji totul o sa iasa bine :X

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ar fi bine sa renunti la el, acum nu e varsta de iubiti.

| NedeaAndrei a răspuns:

Lasa-l pe el sa te invete, e baiat in fond si la urma urmeihappy

| BlackEyedGirl a răspuns:

Daca el stie sa sarute, te va invata. Nu este atat de complicat pe cat pare. happy Poti sa il lasi pe el sa conduca daca vrei, tu doar nu te mai gandi la nimic si lasa-te purtata de val.

| SerafimHD a răspuns:

O sa te invetewinking

| Chronicles a răspuns:

La vârsta asta vă arde de iubiţi? Pff.

Răspuns utilizator avertizat
| queenazalea a răspuns:

Cand te saruti cu cineva nu ai nevoie sa stii o tehnica anume:'in stil frantuzesc'....Asta nu conteaza.Cand saruti(mai ales daca tu chiar il iubesti)nu te mai gandesti la nimic.Te lasi condusa de el.Restul va veni de la sine.Nu ai nevoie de o anumita tehnica.Pur si simplu vine de la sine. Daca tu chiar tii la faptul ca vrei sa o faci intr-o tehnica anume, uite-te la el. Daca nu, dragostea e tot ce conteaza.te lasi condusa de el, vezi cum face el. Dupa cum am zis, totul vine de la sine. Funda? puppy dog eyes

| ClauditzaThaClau a răspuns:

Nu e nimic greu in chestia asta.....nu fii atat de emotionata, daca nu sti lasa-te condusa de el.Cu siguranta o sa iasa bine, o sa vezi :*. Daca il iubesti nu vad ce ar putea sa iasa rau in primul sarut.Succes si sper ca am fost de folos!

| Classmates a răspuns:

Ok deci daca vrei in stil frantuzesc oricum o sa te lasi condusa de baiat, dar trebuie sa iti bagi limba in gura lui( mot-a-mot) si sa ti-o incolacesti cu a lui. Aveti grija sa nu va loviti cu dintii si sa nu-ti bage limba pana in gat laughing. oricum daca stii chestiile astea e in regula pentru ca dupa aia totul vine de la sine, dar sa nu te emotionezi prea tare.

| Anonimtpu2 a răspuns:

O sa te ajute el, nu-ti face griji big grin

| Andres_Roll_1981 a răspuns:

Ai ff multe inhibitii cu privire la iubitul tau. ASTA inseamna ca inca nu comunicati suficient.O solutie viabila :spune-i sincer ce nu sti, iar el stie ce are de facut... Un sarut nu se invata, ci el se manifesta prin atingeri si impreunari ale buzelor... daca nici el nu stie, atunci propune-i sa incercati.