| Dacianna a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S2 cu card de 32gb si memorie interna de 16gb. As vrea sa pun si eu cateva filmulete de circa 350 -400 mb dar nu pot sau nu stiu cum laughing

fundita :*

1 răspuns:
| Klaoody15 a răspuns:

Hello!
pai daca ai cablu de date du'te la setari -> wireless si retea -> Setari usb -> si selectezi "stocare in masa". il recunoaste atunci ca si cum ar fi un Stick. si cand e conectat la PC selectezi folderul in care vrei sa pui filmuletele happy. cel putin asa e la S1. sper te'am ajutat