| sebastian1331 a întrebat:

Nu stiu daca sa-mi iau Samsung Galaxy S III cu memorie interna de 16GB sau de 32GB. O sa-l folosesc destul de mult, insemnand ca o sa stochez pe el poze, muzica, documente (probabil multe pentru facultate) + diferite aplicatii.
Ce parere aveti? Sunt de ajuns cei 16GB sau ar trebui sa "ma bag" pe 32?
(Nu vreau sa cumpar MicroSD)

Răspuns Câştigător
| Rachelyna a răspuns:

Eu iti recomand sa iti iei versiunea de 32GB pentru ca aplicatiile vor continua sa se lanseze si vei avea nevoie de spatiu. Printre cei 16GB se incadreaza si aplicatiile deja instalate pe telefon deci vrei avea mai putin de 16GB. Iti recomand din tot sufletul versiunea de 32 pentru ca memoria aceea se "umple" repede! Been there, done that.

1 răspuns:
| iustin987 a răspuns:

E destul 16GB e super mult iti va ajunge sigur nici nu o sa ai probleme am si eu telefon fix asa si nu mi s-a stricat am destula memorie
primesc fundiza