| YagamiLight a întrebat:

Am un stick si cand il bag in spate la calculator nu imi apare locul unde trebuie sa accesez ca sa vad ce este pe el.Stiti de ce?

3 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

Mda sunt unii ce nu stiu ca sunt compuri ce nu au pe panoul frontal mufa usb. Daca nu iti mai vedestikul inseamna ca sa deteriorat bootul. Intra aici :http://www.oldversion.com/HDD-Low-Level-Format-Tool.html,si da un format la el.Acest program iti va readuce la viata stikul tau.Atentie la selectie ce selectezi pentru format, sa nu stergi alt hard din compul tau.Succes

| vladut7373 a răspuns:

Sigur trebuie sa il bagi in fata mie asa imi merge il bag in fata si merge

| MrVegas a răspuns:

Baga-l in fata. daca nu s-ar putea sa nu poata sa fie citit.sau e stricat usb-ul ala.straight face