| MariusGabriel a întrebat:

Am un stick de la SONY. Cand conectez stick-ul la calculator,acesta esti citit,in Computer apare partitia F, dar cand o accesez nu imi afiseaza nimic. Ce pot face pentru a-mi recupera fisierele.

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Foloseste USB Show pe care il descarci de aici http://www.softpedia.com/get/System/Back-Up-and-Recovery/USB-Show.shtml Trebuie doar sa conectezi stick-ul USB la PC, deschide programul, da click pe butonul -> Recovery the hide files, selecteaza unitatea pe care doresti sa o scanezi si click pe butonul OK pentru a incepe procesul de recuperare.Acest program poate fi utilizat si pe hard disk-uri.

Succes!

| K0sti a răspuns:

Deviruseaza-l!

| Jipa95 a răspuns:

Salut! Da-i o formatare in FAT, nu FAT32, si revin-o cu un raspuns in rezolvarea problemei tale! happy