| Lawrence a întrebat:

Am un telefon Samsung Corby de 3 luni şi nu ştiu ce are, când vreau sa răspund la un apel apăs pe buton si mai durează cam 5-6 secunde pâna îmi răspunde, m-am uitat şi pe la setări şi nu am văzut nimic. Mai nou merge foarte greu şi nu am memoria plină telefonul are memorie interna de 50 de mb si am ocupat 24 şi card de 2gb şi am ocupat cam 1, 5 gb. Ce ar putea avea sau ce pot să-i fac să-mi răspunda când apăs pe buton?

Răspuns Câştigător
| Dorinel a răspuns:

Incearca o resetare totala.

2 răspunsuri:
| Lawrence explică:

Nu l-am mai inchis de vreo 2 luni. Aşa că l-am inchis si l-am deschis si a mers.

| adrian_6302 a răspuns:

Du-te la un specialist sa vada ce are si sigur o sa ti-l repare happy