| Biank_8453 a întrebat:

Am un telefon samsung s 5230. vreau sa am internet pe el. adica pot sa ma abonez la internet si sa platesc pe luna o anumita suma? sau cum sa fac ca nu ma prea pricep :-s

3 răspunsuri:
| Șosețică a răspuns:

Pai te duci la firma la care ai cartela telefonului si spui ca vrei sa te abonezi dar trebuie sa vina si un adult cu tine si cred ca va trebuie si un buletin a celui care a cumparat telefonul...Cat despre tarife la vdf e ori cu 2 euro pe luna si e putin mai slabut ori cu 4 euro pe luna si e putin mai bunwinking asta era acum un an...acm nu stiu daca mai au ofertele asthea thinking
Sper ca te'am ajutatwinking

| semix a răspuns:

Salut. daca esti abonat prepay -> eu asta am http://www.orange.ro/prepay/internet-pe-mobil/net-news-mail.html cu 5EURO. mai sunt si cele cu 2 euro. bafta :D

| CoLoRsS a răspuns:

Acelasi telefon il am si eu. La fel am vrut si eu net si mi-am luat cartela frog, mi-am reincarcat cu 5 euro am primit unul bonus, mi-am activat optiunea si am primit un mesaj am raspuns la el cu sms gol si acum am net pe telefon.