| bybyu a întrebat:

ati vazut ca a aparut acest sait antenaplay si vreau si eu sa ma uit pe el si imi tot arata sa ma abonez si sa platesc o suma de bani, fara sa ma abonez eu acum nu pot sa vad exista alt mod de a ma uita si fara sa ma abonez, va rog sa ma ajutati e urgent

dau fundita si va pup

Răspuns Câştigător
| мαяdυк a răspuns:

Ai 10 zile gratis dupa care trebuie sa platesti..Eu unul nu as plati pentru o mizerie.la fal ca si cu voyo.

| bybyu explică (pentru мαяdυк):

Adica ma pot uita 10 zile fara sa ma abonez?

| мαяdυк a răspuns (pentru bybyu):

Da

| bybyu explică (pentru мαяdυк):

Si cum ma dezabonez?

5 răspunsuri:
| Undeva_Te_Cunosc_De_1962 a răspuns:

Se poate vedea gratis aici http://antenaplay.info nu trebuie sa dai nici un 10 lei! Merge fara abonament facut!

| bybyu explică (pentru Undeva_Te_Cunosc_De_1962):

Da dar eu vreau sa ma pot uita 24 din 24