| hope2destiny a întrebat:

Am visat asta: eram cu fostul meu iubit undeva si el imi zicea: "da`mi odata inima aia ca o tii de mult timpwaiting. nu ai pierdut`o, nu :-s?" eu: "normal ca nu, o am eu pe undevaoh go on" dar cand am zis asta, eram alarmata ca ii pierdusem inima. dar inainte de asta pierdusem un breloc cu o inima, pe care nu mai stiu de unde l`am primit, dar sigur nu de la el. dimineata cand m`am trezit, am gasit brelocul pe birou, "sub nasul meu" ca sa zic asa. l`am luat in mana si instantaneu visul mi s`a derulat in fata ochilor. straight face ce ziceti de asta?

5 răspunsuri:
| тøхх a răspuns:

WoW! As' vrea si eu sa mi se intample asa ceva. love struck

| Ecou a răspuns:

Nimic .

| PurePoison a răspuns:

E foarte interesant visul tau.Nu stiu bine, am auzit, de fapt cred ca exista un fel de conexiune intre vis si realitate. E posibil ca tu sa fi vazut, nu neaparat in casa, acel brelog.Cat despre partea cu "brelogul era pe masa", nu stiu ce sa spun...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciudat rau! As fi dorit sa mi se intample.

| yoGabriela a răspuns:

Mie una mi se pare superbig grin, putin cam straniu dar super.Si mie mi s-au intamplat lucruri din astea dar banuiesc ca e totul OK.Cred ca ai fost cam obosita in ultimul timp, te-a enervat sau stresat ceva si automat "se deruleaza totul". Sper ca tim fost de ajutor. fundita?big grin