| anonim_4396 a întrebat:

Daca bratara magica prin care mi-am pus o dorina s-a rupt si inca nu s-a indeplinit ce inseamna?

9 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Nu există brăţări magice, drăguţă.

| Anda112 a răspuns (pentru Furculingură):

Exista pentru cei care cred si cei care au habar ce sunt alea si ce semnifica

| drogh a răspuns:

Ca nu e reala sau ca trebuie sa mai astepti sa se implineasca.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie să ai maxim 7 ani să crezi în astfel de brăţări magice... Dar totuşi câţi ani ai?

| Anda112 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am mai multi decat crezi, bratarile sunt de pe un anume site si, destinate dorintelor, una mi sa indeplinit, dar bratara aceasta s-a rupt si inca nu sa indeplinit

| anonim_4396 explică (pentru Anda112):

Tot nu te cred.

| Veromi321 a răspuns:

S-ar putea sa fie un semn si chiar sa nu ti se mai indeplineasca dorinta.

| Anda112 a răspuns (pentru Veromi321):

Nu se va indeplini mai incolo?

| Veromi321 a răspuns (pentru Anda112):

Daca se indeplinea si apoi se rupea era ok, dar daca s-a rupt inainte sa se indeplineasca parerea mea este ca nu, nici mai incolo nu se va mai indeplini. Dar totusi mai asteapta sa vezi ce se va intampla.