| pPrintesaAdDeEcCiocolataA a întrebat:

Ce inseamna daca am vist ca cea mai buna pr a murit sau a fost rapita?

Răspuns Câştigător
| eliaclodia a răspuns:

Cred ca de emotia visului nu ai scris corect. Asa ca m-am emotionat si eu. Nu va cunosc, dar mi-e mila de amandoua. Tu ai cosmaruri, ea cand i-le povestesti tu. Sper ca nu te-a crezut profeta. Acum trebuie sa visezi, sau sa inventezi ca ai visat si invers. Primul vis ar insemna ca o omori cum vrei tu, noaptea, al doilea ca o salvezi de tine. Daca nu ai reusit sa o omori, ai rapit-o? Cine erai invis. Pana aici am incercat sa glumesc, fara sa te fac sa razi. De acum incolo o sa plangi? Incerc: esti cumva ingrijorata pentru ea? Te streseaza ceva, pentru ea sau pentru tine. Ai simtit vreo amenintare, vreun comportament aiurea la cineva?

2 răspunsuri:
| Clarissaaz a răspuns:

Daca ai visat ca a murit inseamna ca i-a murit moartea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gandeste-te daca chiar e cea mai buna prietena.