| вυттєяƒℓу a întrebat:

Anul acesta am o vacanta foarte plictisitoare. ies numai la shopping si rar mai ies in oras cu prietenii deoarece toti au aceeasi scuza: este prea cald vreau sa stau la calculator nu am chef etc. ce as putea face pentru a ma distra macar putin?

Răspuns Câştigător
| Justme_8732 a răspuns:

Si eu care credeam ca sunt sigura care se confrunta cu problema aceastahappy
Ei bine eu mi-am gasit ceva de facut vara asta.Am inceput sa imi fac un blog(nu pentru ca ii la moda...doar ma incercat talentu) si asta imi ia mult din timpul liber. Ii o ocupatie placuta (parerea meawinking ). Daca nu iti place poti incerca altceva.Pe langa blog am inceput sa fac lucruri la care nici nu stiam ca ma pricep:am inceput sa desenez, sa compun versuri, sa fac poze(ceva mai artistice dar is incepatoare). Si is doar cateva idei. Sper ca am fost de foloswinking:*

3 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

happy ai putea sa pictezi.

| Blue_2910 a răspuns:

Si eu ma confrunt uneori cu aceeasi problema, dar intr-o zi am zis sa fiu cu mai mult tupeu si sa ma autoinvit, iar prietena respectiva chiar s-a bucurat. Ai putea sa incerci sa te autoinviti, dar sa fi atenta la felul in care ti se raspunde si in functie de asta te hotarasti daca-ti duci planul la bun sfarsit sau nu.

| fatafaranume a răspuns:

Du-te la strand:]]
; x
eu ador sa merg >:d