| Love ™ a întrebat:

As dori sa stiu care este cel mai interesant lucru pe care l-as putea face la mare? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Essence a răspuns:

Sunt foarte multe lucruri interesante la mare love struck
In primul rand plaja. De aia vin toti la mare, ca sa se bronzeze.
Marea. Innotul este foarte sanatos si te mentine in forma.
Ai putea sa te plimbi seara pe plaja, si de asemenea ai putea face aerosol ( face bine organismului. Aerul acela curat... )
Poti vedea rasaritul. Este foarte frumos.
Sunt multe mini-shopuri ( magazine ), super-marketuri si iti poti face shopping. Vei avea ceva ca amintire.
Poze. Sunt foarte multe zone frumoase unde poti face poze. Cele mai frumoase amintiri ti le vei aminti.
Aqua Magic. Se afla in Mamaia si este un fel de parc acvatic plin cu topogane si tot felul de piscine si carusele.
Daca preferi putin mai multa distractie sa stii ca sunt discoteci si cluburi in Constanta.

Have fun. kiss

5 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

Sa te ineci si sa mori. Am auzit ca moartea este foarte interesanta.

| georginika a răspuns:

Aqua magic, cluburi, plimbarile pe faleza, pe malul marii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baieti, bronz, cluburi, biliard, te poti uita la rasaritul soarelui( nu prea e funny, dar e frumos), plimbari pe plaja seara, topogane cu apa (daca sunt prin preajma). Have fun!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai interesant după părerea mea ar fi să te plimbi pe seară când nu prea mai este lume pe plaja, pe malul mării.

| anicika a răspuns:

Sa te uiti la baieti bronzatzi si sa te bronzezi