| rhcpforever a întrebat:

as avea si eu nevoie de cateva sfaturi, in legatura cu liceul. din toamna incep si eu, si mi-as dori sa intru la profil de filo/stiinte ale naturii. as dori sa stiu ce facultati as putea sa urmez mai departe, excluzand dreptul psihologia literele sau chestii in genul asta. sugerati-mi ceva interesant laughing)) care sa nu ma plictiseasca. multumesc!

1 răspuns:
| TeoTheDarkGuy a răspuns:

De unde esti? poti da la ce facultate vrei... dar mai intai trebuie sa dai la un liceu bun pentru a lua BACUL big grin Te poti face profesor de istorie poti da la academia de politie sau chiar poti da la o facultate de marinawinking succes big grin