| AddXf a întrebat:

As vrea ca "mosul" sa-mi aduca un ps3.as vrea sa aflu parerea voastra despre acesta si niste sugestii pentru. jocuri ( gen fifa si nu cu impuscaturi.) de asemenea as vrea si un magazin mai ieftin din bucuresti (nu online...magazin gen altex, carrefour.) multumesc si sper sa-mi rasp cat mai repede...:* funda si vot

Răspuns Câştigător
| EuLeStiuPeToate a răspuns:

Eu zic sa iti ia:Fifa 12; Grand Teft Auto IV; Etc.Acestea le poti gasi in magazinele:Carrefour(asa cum ai mentionat mai sus), Billa.ETC

| AddXf explică (pentru EuLeStiuPeToate):

Multumesc mult! o sa tin cont de ce mi-ai zis laughing

3 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Poate unele din cele mai bune jocuri aparute vreodata pentru PS3 este seria uncharted.

| AdRiaN20 a răspuns:

Iti recomand Assasin's Creed I,II,BrotherHood si Revelation cand o sa apara, Prototype, Captain America The First Avangertongue