| liliana096 a întrebat:

As vrea cateva seriale de gen supranatural, mister, romantism,thinking comedie si sa fie cu adolescenti. M-am uitat deja la Pretty little liars, Tha vampire diaries, heroes, ghost whisperer, the secret circle, the lying game. True blood si supernatural nu-mi plac.
Alte propuneri. >:"big grin
Funda.

4 răspunsuri:
| DandYgiRL18 a răspuns:

Gossip girls sunt convinsa ca iti va placea. este o poveste superba

| princess01 a răspuns:

Cum poti sa spui ca nu-ti plac?! Eu m-am uitat la Pretty Little Liars, The Vampire Diaries, The Lying Game, The Secret Circle si Hart of Dixie si sunt super...

| liliana096 explică (pentru princess01):

Dar nu am spus ca nu-mi plac o.e
Am spus ca m-am uitat deja la ele.
De supernatural si true blood am spus ca nu.mi plac.
Citeste de 2 ori inainte sa raspunzi...

| larisadya a răspuns:

Ai incercat American horror story? e super tarebig grin