| AnoAnonima0 a întrebat:

As vrea sa cerșesc.Credeti ca as castiga bani cat de cat mulți daca vede lumea ca nu sunt vreo boschetara?

Răspuns Câştigător
| ST_Vali_1998 a răspuns:

Buna AnoAnima, eu nu te-as sfatui sa faci asta oricat de grea ar fi o perioada din viata ta, incearca sa-ti gasesti un loc de munca, daca chiar ai nevoie ti-as sugera ajutor de bucatar sau la o shaormerie, nu te umili si incearca sa gasesti o cale buna catre ceea ce vrei sa faci, nu o sa ajungem nicaieri daca ne lasam la mila statului Roman. Succes si iti urez multa bafta!

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Depinde de loc, cum arati, dar de ce ai vrea asa ceva?

Răspuns utilizator avertizat
| Ralukafay a răspuns:

Nu o sa castigi nimic.

| Mrfear a răspuns:

Majoritatea oamenilor care cersesc, ori vad ca au primit 10 bani ori nimic.

| Deny_Denis_2001 a răspuns:

Buna...Intrebarea ta e un pic aiurea.
Sfatu-l meu este sa nu te apuci de asemenea lucruri,deoarece nu ve-i iesi nicaerii
cat vei cersi?, si c-am cat ar fi castigul?, ce ve-i face cu bani?, Nu are rost
Sfatul meu Consecutiv, este sa iti faci scoala, sa lucrezi
Fiecare om e menit pentru ceva in viata
Nu te lasa doborata de viata!

Succes

| DarkRose666 a răspuns:

Da, vei castiga mai mult decat tiganii. Succes big grin

| Busila_Andrei_1995 a răspuns:

Nu te înjosii în halul ăsta. Mai ales daca ai bani. Ai puțină coloană vertebrală te rog.