| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa ma inscriu intr-un partid din Iasi.Ce partid ofera un castig mai mare membrilor sai?

Răspuns Câştigător
| AnDrEy55 a răspuns:

Sa intri in partidul psd

4 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Sunt și așa prea mulți membri de partid și tu vei fi un simplu cotizant și nu te vei alege cu nimic.

| ThePoet a răspuns:

Intra la dan diaconescu ca am auzit ca el da cu banii. La oricine intri sunt oricum toti niste hoti, deci au de unde sa-ti dea.

| adonnys a răspuns:

Cel care va castiga alegerile din vara la primarie

| Moler2012 a răspuns:

Nu primesti bani de la niciun partid... in schimb trebuie sa platesti cotizatie. Banii ii primesti doar daca esti ales intr-o functie precum: parlamentar, primar, consilier local/judetean.

Iar partidul in care vrei sa intri trebuie sa corespunda cu crezul tau politic/ideologia ta. Adica sa alegei partidul care te reprezinta cel mai bine.