| BUBULINA a întrebat:

As vrea sa-mi cum cumpar un telefon dupa okazii si sincer imi este putin teama, pentru ca nu are garantie.
Nu stiu ce sa fac, a cumparat cineva telefon dupa okazii? Si daca da, as dori sa stiu si eu daca a avut probleme cu el.

Răspuns Câştigător
| seen a răspuns:

Orcine ar cumpara nu poate garantaca tie o alta persoana o sa ati vandacu aceeasi seriozitate
Cauta unde scrie escrow= verificare colet

Ps mult mai bine te simti cand cumperi de la cineva de pe strada sti sigur ca ai testat ati place dai banu nu la revedere
PPs un sfat pe okaziiuitate la calificativele userului de la care vreisa cumperi e serios are multi vanzari cu calificative bune

4 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Vezi ce cifra de incredere are utilizatorul
te rog:http://www.TPU.ro/......ti-varsta/

| catalin188 a răspuns:

Daca nu are garanti okazi risti sa fi tepuit 90%
telu pote fi stricat in stare forte prosta o replica de chinezi si multe altele mai bine cauti unu din localitatea ta unde poti sa ii vezi sa ii probezi
si sai dai ii cap cu el

| Mellie00 a răspuns:

Sa nu faci prostia asta! Tu nu te gândești ca pe lângă faptul ca pot fi stricate, fake-uri, zgariate, pot fi furate? Da! Furate!

| alexshobyx a răspuns:

Iti recomand www.emag.ro.Din cate stiu eu, orice produs are garantie, sunt ieftine si de calitate.