| Coriine a întrebat:

As dori sa cumpar un telefon dupa Okazii.ro dar nu stiu ce sa spun... daca mi-l da stricat eu stiu, ce garantie pot avea? ati cumparat vreodata de acolo?

1 răspuns:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Da, am cumparat si am si eu personal cont acolo. Uita-te la calificativele vanzatorilor, sa aiba peste 90% pozitive si de la acela poti cumpara fara probleme.Sunt unii vanzatori care ofera garantie 30 zile pana la 1 an la cumpararea produsului.Iti recomand sa iti iei un telefon de la un utilizator ce ofera garantie minim 30 zile.Bafta!