| matyly a întrebat:

As vrea sa`mi fac parul cret. :d app nu am parul foarte lung. pana pe la umeri. fara ondulator daca se poate :d. funda:*

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi aici, http://www.lyla.ro/tunsori/
Pa, pa.

| AllysaDeea a răspuns:

Ia id-ul asta l3mo0n_flawo0r3d_candy_girl98@yahoo.com. Iti voi explica eu ( e foarte simplu).

| rapgirl123 a răspuns:

Bigudiuri subtiri. le aplici pe parul ud si le lasi ppana dimineata.dai cu putin fixativ si gata. daca nu vrei/ ai de unde lua bigudiuri, fa niste fasiutze din ziar si procedeaza exact la fel.

| Dedeeeee a răspuns:

Hey>big grin

| Xandra13 a răspuns:

Buna puppy dog eyes. Impleteste`l :* pe parul ud. dupa ce ai terminat de impletit usuca`l si stai asa pana a 2`a zi :* Bafta >big grin