| CreepyCrow a întrebat:

As vrea sa scriu o carte in limba engleza, sub forma de ganduri... intelegeti voihappy
Dar nu prea sunt creativa tot timpul, am unele momente cand imi vine pur si simplu.
Asa ca, daca ar fi sa vreti sa cititi o carte despre ce ati vrea sa fie? Ce v-ar captiva cu totulhappy?
Eu m`am gandit s`o scriu in asa fel incat sa fie o atmosfera rece, ceva gen Twilight...happy
As vrea cat mai multe idei daca se poate.
Multumesc

1 răspuns:
| Skumpete a răspuns:

Ideea mea este sa scrii ceva despre natura, iesi pur si simplu pe cimp si mediteaza! Mie imi place foarte mult sa citesc literatura,, linistita,, si,, poetica,,!