| dana_9056 a întrebat:

As vrea sa stiu un lucru sunt multe lucruri ciudate pe lume dar voi oare credeti ca, chiar exista fantome funa?

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Fantomele sunt produse ale imaginatiei noastre. Exista forme bioenergetice, exista asa zisele "inmagazinari" ale naturii proiectate in prezent dar fantome in sensul "Hunted" Discovery 22:00, nu

| DenisIonut01 a răspuns:

Eu cred cada big grin

| DenisIonut01 a răspuns:

Jolie, ma bagi in sperieti :-s

| Laurici :x a răspuns:

In realitatea de zi cu zi exista fantome, dar nu acel gen de fantome despre care se spune in desene animate sau filme.Sunt fantome pe care nu le vedem, fantome pe care subconstientul nostru le produce din amintiri sau intamplari, fantomele imaginatie sau ale trecutului nostru.

| Mera a răspuns:

Sincer pe mine nu m-ar mira sa mai si existe.In lumea asta ciudata nu cred ca fantomele mi s-ar parea ceva iesit din comun.
Si asa am visat ca aveam fantoma lui Michael Jackson la mine in cadalaughing(Stiu ca e stupid dar chiar am visat astalaughing)
Din cate spunea profesoara mea de religie ca fantome pot fi demoni care iau infatisari omenesti.
Si mai zicea si ca sufletul dupa moarte timp de 40 de zile viziteaza locurile in care a fost el in timpul vietii.

| lapadatgeorge a răspuns:

Joli are dreptate pentru ca mi-a murit o vecina si in noaptea urmatoare m-am trezit sa beau apa si am vazut imaginea ei in oglindabig grin

| jolie a răspuns:

Deci eu iti spun sigur ca da pentru ca eu am avut intamplari care mi-au dovedit ca exista

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa cate am citit de la voi nu stiu ce sa mai cred, dar sincer poate ca exista, dar totusi daca ar exista si vedeti una de unde stiti ca va vrea rau?

Întrebări recente