| YumiSukinanda a întrebat:

As vrea sa va trimit blogul meu sa va intreb daca va place, dar cum sa il trimit, ca nu stiu! cum sa il trimit? urgent, dau funda!

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Deschide blogul, copiaza URL-ul (adresa de internet) si o poti pune unde vrei, in asa fel ca respectivii sa o poata vedea. De asemenea o poti pune si la profilul tau, intri in Editare profil si pui in URL Blog si dai Salveaza profilul. O sa-ti apara atat la profil, cat si in lista blogurilor de la Blogul nostru si al vostru. Succes si numai bine!

| Ioana128373i a răspuns:

Buna. Pai o poti pune la profilul tau cum am si eu la profil. Dai click acolo la editare profil si undeva iti scrie sa introduci adresa blogului tau. Cred ca stii adresa, nu? In fine. Daca pui adresa blogului tau la profilul poate intru si eu acolo. De fapt poate vii si pe blogul meu ca si eu am unul. Adresa e la profilul meu. happy

| Ioana128373i a răspuns:

Aaaaa,vad ca ti-ai pus adresa la profil. Scuze dar nu m-am uitat. happy

| Ioana128373i a răspuns:

Nu cred ca e corecta scrisa adresa de la profil. Imi da eroare cand intru pe adresa... Deci nu-i corect scrisa. sad