| ClaudiuYZF a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un galaxy s2 si am gasit pe un site un pret mai avantajos ...cunoaste cineva site'u el este 'telefoaneiftine.com'.Pot avea incredere in iei?

3 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salut
Nu se spune ce firma se ocupa de site, nu au o adresa, au doar 2 numere de telefon si un email. Plus domeniu.com ca alea.ro sunt cu 1 milion mai scumpe. Plus greseli gramaticale pe site.
Nu lua de la ei, risti sa iei teapa.
Bafta

PS Niciodata sa nu iei de la magazine care nu au domeniu.ro si care nu au numele firmei si sediul afisate pe site

| Taylorrrrr a răspuns:

Buna Claudiu! happy Ei bine, eu zic ca nu prea poti. O prietena de-a mea si-a luat de pe un site online un telefon cu Hello Kitty si i-a venit tot zgariat... Nu prea cred ca poti. happy. Bafta, oricum happy!

| ClaudiuYZF explică:

Scuze dar am uitat sa specific telefonul este nou si garantie 2 ani.Dar tot nu sunt sigur