| (̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅()ڪے a întrebat:

Asa de plictisitor e vacanta sad M-am certat cu prietenii, si acum stau in casa si ma plictisesc. Ce sa fac?sad

8 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Citeste o carte, stai pe TPU, vorbeste la telefon etc

| RealLife a răspuns:

Si eu am facut fix la fel...acum nu mai am niciun prieten...joaca-te ceva pe pc sau daca ai caine du-l la o plimbare

| Ela_PuRpLe a răspuns:

Citeşte o carte, vizionează un film, acultă muzică, accesează site-uri de psihologie etc.

| pithicot a răspuns:

Eu cand ma plictisesc stau la pc(asc muzica, stau pe mess, navighez pe netbig grin), ma uit la tv(in caz ca am film), poti citii o carte... Daca vrei sa te impaci cu prietenii tai si consideri ca din cauza ta v-ati certat atunci ar fi cazul sa-i suni si sa incerci sa indrepti lucrurile.Succes:*

| pink07 a răspuns:

sad asa mi se intampla si mie foarte des.
ce sa faci. uitate la un film. stai pe mess. faci plimbari prin parc, prin oras. poti face orice doar sa nu stai locului ca asa te plictisestilaughing
si stiu ca plictiseala ne omoara pe toti=)

| (̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅()ڪے explică:

Pai asta ca nu am prietenibig grin si pe cine le am sunt plecat in excursie ...pe mess acum nu prea intra nimeni. Da daca vre-ti lasati id sa nu ne plictisim sad

Răspuns utilizator avertizat
| oOo VeVeRiTzA oOo a răspuns:

Urca-te p pereti