| Hanaemi a întrebat:

Mai nou ma cam plictisesc toata ziua, in vacante. Aiurea raaau. Cand nu ies cu prietenii, nu fac altceva decat sa stau pe Facebook, mess si la filme. Voi ce faceti intr-o zi de vacanta? big grin

Răspuns Câştigător
| Kindly a răspuns:

Exact ce faci u fac si eu laughing. suntem surori cumva?laughing. nu stiu parca mi lene sa ies cu prietenii afara desi ma chema in fiecare zi. lenea este de vina dupa parerea mea. straight face. incearca sa faci altceva ce nu ai facut in celelalte zile. sa vz ca o sa te simti mai bine laughing de ex : udati mana si scoateo pe geam laughing sau sa faci un filmuletz cu camera video de la telefon laughing. sa declari ceva ina cel filmulet sau sa mergi la bunci la sat... nu stiu gandeste-te la vreo traznaie si o sa vz ca o sa-ti petreci mai bine vacanta decat numa in fata calcului tongue

3 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut!
Pai eu sunt exact invers. Mi se par prea scurte zilele. sad
Ma uit la filme, seriale, ascult muzica, vorbesc la telefon, ies pe afara, stau pe net, mai fac sport, citesc, scriu o groaza de activitati.Trebuie sa incerci sa iti planifici de dinainte ca sa nu te trezesti ca nu ai ce face.Bafta!

| M3lania a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa iesi afara.In acest mod in primul rand nu ai sa te mai plictisesti, iar apoi iei aer curat, te relaxezi si cunosti persoane noi.
Succes! >big grin

| AndreeaDenisa0778 a răspuns:

Pai.eu cand sunt cu prietenii mei niciodata nu ma plictisesc! sunt fte multe activitati de facut. printre care : ne jucam rummy(remi), carti, tomapan ( daca stii), ori facem poze.radem.ne uitam la un film la calk.cinema.si alte chestii.love struck Funditaa? love struck