| alina14 a întrebat:

Aseara am intrat pe mess sa vb cu prietenul meu ca m-am certat cu el cu 2 zile in urma si nu am mai vb deloc, si cum m-am apucat eu sa-i scriu ceva a si iesit de pe mess. Deci eu i-am scris: Buna, ce faci? si in acel moment a iesit (mi-a aparut acolo ca este offline). Va dati seama ce prost m-am simtit ca nu mi-a raspuns, credeam ca nu mai vrea sa vb cu mine deloc. Acum am intrat iar pe mess si l-am intrebat de ce a iesit aseara si de ce nu a vrut sa vb cu mine, si el a zis ca nu era el la PC, era fratele lui. Eu nu stiu ce sa cred acum? o fi fost el si nu recunoaste si ma minte ca era fratele sau?

7 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Bine ca azi vorbeste cu tine! Poate ca aseara era inca suparat! Nu tot despica firul in patru daca vrei sa fii cu el. Ai timp sa il prinzi cu alte minciuni daca e cazul!

| elena a răspuns:

Crede-l macar de data asta, s-ar putea, sa nu minta, dar daca v-ati certat, intr-adevar cred ca a procedat asa... urat din partea lui.

| Razvan a răspuns:

Daca era el la calculator a dat dovada de imaturitateraised eyebrows
Dar oricum adevarul nu ai cum sa il afli decat daca il intrebi pe fratele lui desi sunt sigura ca la o adica il va acoperi ca doar sunt fratihee hee

| mary a răspuns:

In nici un caz nu a fost fratele lui. daca era iti spunea ca nu e la pc fratele lui. dar din moment ce el a iesit... e clar ca a iesit doar ca l-ai bagat in seama.

| f a răspuns:

E foarte posibil sa fi spus adevarul, poate fratele lui ii era rusine sa iti spuna ca nu este de fapt el la pc asa ca a inchis repede, altfel de e ti-ar fi raspuns de data asta?thinking

| xuanbou a răspuns:

Cred ca minte happy s-a saturat de tine, parerea mea. cauta pe altii big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca a mintit dea nu arercunoscut si eu zic sa il la si pe acest baiat nu cred ca te mai iubeste deci eu iti spun sa il lasi si sa iti gasesti pealcineva si imi pare rau de tine simie mi s-a intamplat chestia asta si cred ca vei fi foarte puternica si crei dragi vor fi alaturi de tine asa ca bafta ceau cu drag bianca astai numele meu asa ca nu uita gasesteti alt baiat ok sa nu iti pierzi speranta niucio data sper ca mesajul meu sa te ajute foarte mult astai viata nu o so poti schimba niciodata paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ai sa vezi va veni odata si pentrutine o rasplata. PA