| CyberMusic a întrebat:

Asteptati sa inceapa scoala? rolling eyeslaughing

Răspuns Câştigător
| SAMP a răspuns:

Da, la fel cum astept sfarsitul lumii

13 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Nup straight face

| IrinaIvashkov a răspuns:

Dap imi este dor de colegi de pauze de poze la scoala de dirigaa`; xx de profesori anaf de cel muzica FUCK YOU PROFULEE`

| BiaSiAtat a răspuns:

Da,imi place scoala, mai ales la inceput...

| xlmpq a răspuns:

Nu

| AllysaDeea a răspuns:

Nu mai pot! Mai ales ziua dinainte e groaznica am mers dupa o pereche de pantofi tot orasu ( fara gluma) si ma dor picioarele de nu mai pot crying

| ReiVaN a răspuns:

Lua`rar foccccccccccccccccccc

| alisalisa a răspuns:

Astept, normal ca astept, ca toti copiii care invata bine si iubesc scoala.
Hai ca glumeamlaughing Totusi de ce nu unge nimeni scoala cu slanina ca sa o manance cainii? (Asa ne ziceau noua parintii cand eram mici si ne plangeam ca nu mai vrem la scoala)

| Yosii a răspuns:

Nu vreau. pentru ca urasc scoala. nu imi place deloc. nici in clasa intai nu o adoramlaughing)

| Alina2910 a răspuns:

Nu

| Bratzz a răspuns:

Astept scoala doar de panarama big grin. Adica de glumele colegilor si de statul de vorba in pauza. In rest... nu o astept, pentru ca n-am chef sa dau teste, extemporale si alte minuni...straight face Oricum bafta in noul an scolar :*

| Xedonna a răspuns:

Nu prea...Imi doream sa mai dureze aceasta vacanta macar... putinn sa mai am timp sa mai plec pe undvlaughing! Deci NUUU!

| D3nyssa a răspuns:

Daaa dabia astept sa imi cunosc noii colegiii!:X:X:X

| Simyyy a răspuns:

Nu, scoala e cel ma urat lucru care i se poate intampla unui copil sad :-&