| Nooooooonameee a întrebat:

Asteptati sa inceapa scoala?

Răspuns Câştigător
| CataLoveBasket a răspuns:

Nu
e mult mai misto in vacanta adica cand incepe scoala o sa putem merge doar sambata la iarba verde o sa avem iar teme profi o sa ma bata iar la cap si colegi intru pe facebook si ii vad

7 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Sincer da, nu am avut o vara tocmai reusita, adica nu am facut nimic special si la scoala e mult mai bine ca ma distrez...

| TeManancCuNutella a răspuns:

Deloc!
Mam distrat vara asta multtt :X si nu am chef sai vad pe dirigi x_X

| freedomangel a răspuns:

Depinde din ce punct de vedere privesti. Daca vrei sa-ti revezi colegii, atunci da, daca te referi la scoala propriu-zisa atunci categoric nu happy

| PinguinuL a răspuns:

Da si nu.

| greeneyesforever25 a răspuns:

Da,sunt fericita ca incepe scoala.

| Xedonna a răspuns:

Si da si nu! Sunt in primul an de liceu si imi este cam frica!laughing)

| Katline a răspuns:

Din tot sufletul meu

Iti spun sincer
ca Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu