| Adr1aNNN7 a întrebat:

Voi asteptati sa inceapa scoala/liceul?

29 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Nu,mai bine moarta decat la scoala.

| annkaa a răspuns:

CEau:*
sincer eu nu prea astept...acuma am trecut pe a9a si mnasad, o sa imi fie dor de colegi...de vechea scoala, dar intr-un fel ma bucur pentru ca o sa imi fac noi prieteni, o sa mai descopar si eu cate ceva nouhee hee:Xtusmug?

| baru a răspuns:

Sall. Da. Abia astept sa-mi vad colegii si profesorii. Scoala este factorul important in dezvoltarea intelectului si culturii generale. Pa!

| Autumnfeelings a răspuns:

Da. Imi este dor de colegi mei + ma plictisesc + vreau sa vad ce facem la materiile noi.

| LexieG a răspuns:

Salut! Intr-un fel da, pentru ca deja este plictisitor acasa, imi e dor de colegi, vreau sa imi intalnesc noiii profesori, iar intr-un anume fel nu, fiindca iar incep testele, tezele, concursurile, intr-un cuvanta SCOALA> happyFunda?

| CrazyTeenager a răspuns:

E o intrebare capcana? Esti cumva nebun?
Logic ca NU!

| 1n3x a răspuns:

Da.(stiu ca mai tarziu o sa zic ca am fost prost ca am zis asta) straight face

| Alinutaaaalina a răspuns:

Nu,cine astepta sa inceapa scoala? No way

| Anna27 a răspuns:

Categoric! Acasa nu prea am pe cine sa chinuiesc!
Trec in a 10-a,sunt la filologie,si fara sa ma laud, cam stiu lectiile ce o sa le facem deci va fi relaxare totala din punctul asta de vedere.
In plus, avem doi profesori noi deci...big grin

| iulianr a răspuns:

Da si Nu
Da fiindca ma reintalnesc cu colegii si nu pentru ca dam teste predictive.

| IceCreamDoll a răspuns:

Nu astept sa inceapa liceul. happy Eu acum intru in clasa a IXa, dar nu vreau sa se termine vacanta pentru ca m-am simtit bine si m-am distrat toata vara. Dar tu?

| ComputerGeek a răspuns:

Auuu, nu. Eu trec a opta, o sa fie naspa anul asta... Poate cel mai urat an de scoala, sunt un pic entuziasmat, dar si trist cand ma gandesc cate am de infruntat si ca o sa imi iau la revedere de la bunii meu colegi alaturi de care am petrecut aproape 8 ani si cu bune si cu rele.

Dar mai e ceva pana atunci. sad

| TurnOn a răspuns:

Da pentru ca incep un nou an si toate lucrurile sunt noi si sunt curioasa cum vor fii profesorii si colegii si clasele( nu astept sa incepem temele )

| badboyvlad a răspuns:

WSM de raspunsurile voastre!
Scoala e cea mai fain perioada a vietii!( DACA STII SA TE DISTREZI.)

Eu trec pe a 9-a si desi imi cunosc toti colegii.laughing tot astept sa vad ce ii nou:-p Oricum la scoala te distrezi cel mai bine, ii plin de fete, tot timpu ii ceva nou.etc.
Raspunsul, deci, este UN DA HOTARAT!

| ella113 a răspuns:

Da

| comansorin a răspuns:

Daaa de abia astept sa ma intalnesc cu colegii sa stau cu colegii sa vorbim toate pauzele cum sta normal si normal papionu sau cravata sau de ce am ales telefoanele astea pe care le avem sa povestim ce am facut si pe unde ne-am dus si cum a fost si sa ne bucuram de notele bune pe care le luam... frumoasa intrebare (13 day agowinking

| Silviu17 a răspuns:

Da,eu trec pe clasa aIX-a de abia astept!

| NoMusicNoLife28 a răspuns:

ABSOLUT! Nu mai suport sa stau acassa...happy

| butterflyyy a răspuns:

Nu prea

| FashionCellia a răspuns:

Oarecum...

| bd3x73r a răspuns:

Da ca m-am plictisit tongue

| SplashFire a răspuns:

Da...mi-e dor de colegi, iar in vacanta m-am plictisit

| acadelecolorate a răspuns:

Nuuuuuuuuuu
o fost super fain in vacanta m-am distrat ogramada si nu vreau s inceapa scoala pentru ca iti ia din timpul liber si plus eu trec in 8 (examene) si o sa fie cam greu anul asta
intr-adevar si la scoala poti sa te distrezi dar nu la fel de bine ca in vacanta(vara, soare, caldura)-FuNN!

| oORichard a răspuns:

Logiclaughing...ma plictisesc ca dracu acasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oarecum, da. Mi-e dor de colegi. În rest nu, ce naiba, trec pe a 7-a.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.este primul an de liceu happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E gresita intrebarea. Trebuia sa sune cam asa : "Voi asteptati sa inceapa gradinita/scoala/liceul?".
Astept, macar mai vad si eu altceva.

| bogdan_5056 a răspuns:

Da o sa fiu intra 8a imi dai funda plz?

| тσяяєηт a răspuns:

Da cum sa nu, trec a 8a m-a luat...laughing)