| YuukiCrossYuuki a întrebat:

Ati auzit de cartea "Isis" scrisa de Douglas Clegg? Stie cineva daca a aparut in romania? Eu abia am aflat de ea si am cautat pe net despre carte si tot ce am gasit a fost in engleza si daca dau sa imi traduca nu imi traduce totul corect si nu inteleg nimic.
Pentru cine stie ceva, cam despre ce este vorba in carte? Funda.Multumesc

4 răspunsuri:
| YuukiCrossYuuki explică:

Nu...nu cred ca e vorba despre zeita Isis. Uite sa va dau ce am gasit pe net. Poate asa va dati seama mai usor.:d
http://www.isisthebook.com/

| YuukiCrossYuuki explică:

Uitati aici ce site am gasit eu. Poate va aduce aminte de carte. Daca nu, asta e...sad

| FraguţăCuCiocolata a răspuns:

Hmm...despre ce e zeita isis?

P.S.: daca este despre zeita am vazut'o in divertawinking