| Umbrae a întrebat:

Etooo...cum sunt noua pe aici m-am gandit sa va salut, deci...hello!^^
Acum...sa trecem la subiectul care ma intereseaza.De curand am descoperit pe net o carte intitulata "Isis"(nu este vorba despre zeita Isis). Este scrisa de Douglas Clegg si as dori sa o citesc.Problema e ca habar nu am daca a aparut macar in Romania si de aceea va intreb pe voi. Daca stie cineva ceva,cat de putin, de-abia astept sa aud.
Am gasit si...un trailer al cartii: http://www.youtube.com/watch?v=6t8P8rNXhS8

Chiar mi-ar placea sa o citesc.O alta intrebare ar fi(asta in caz ca a aparut in Romania) daca o pot gasi prin Valcea. Daca nu...asta e.Macar sa stiu daca a aparut sau nu si la noi.

Va multumesc anticipat. :)

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Solutia ar fi sa scrii pe google :" Isis ro" si sa verifici toate conexiunile pana cand vei gasi ceva care sa raspunda cautarii tale. happy God bless!

| Umbrae explică (pentru anonim_4396):

Am cautat si...haaah...Nu am gasit nimci. Doar rezultate in engleza. E clar: cartile bune nu se gasesc in Romania. -_-'