| lulugabi a întrebat:

Ati avut intamplari paranormale? Haide-ti sa povestim!

10 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Haideti! se scrie intr-un singur cuvant.

| lulugabi explică (pentru mira):

Puteai sa nu comentezi.
eu vreau sa stiu de intamplari paranormale nu asta

| mira a răspuns (pentru lulugabi):

Puteai sa-mi multumesti pentru atentionare.

| Damii a răspuns:

Stii, o intamplare cu adevarat paranormala a fost cand am luat 10 la fizica. laughing
Nu, nu am avut. Tu? happy

| soloangel01 a răspuns:

State-am la calculator cand a scartait patul...ca si cum s-ar fi asezat cineva pe el, nu am avut curaj sa ma intorc.

| 夢想家兩次 a răspuns:

Hmm...Sa incepem:
Prima data cand s-a intamplat a sunat telefonul si mi-am zis ca imi e prea lene sa raspund ca sigur e cutare si chiar el era.Toata ziua s-a intamplat asta!
A doua oara afost cand m-am pus in pat si am simtit o mana rece pe spate.
A treia (mi se intampla tot timpul) vad oameni cu coada ochiului.
Funda?winking

| MaiMulti a răspuns:

Intr-o zi de vara cand soarele rasarea pe cer, am avut fantezii sexuale cu o gaina care ma lingea pe tot corpul meu de gasca gonflabila. Sarbatori fericite.

| Rakanishuu a răspuns (pentru MaiMulti):

Si n-a murit? :/

| Ivory11 a răspuns:

Eram in padure, si o varjitoare a aparut in calea mea iar dupa a zis ca o sa ma blesteme si eu am invitat-o acasa si am gatito si am mancat-o. Sfarsit.