| blackheart26 a întrebat:

Ce întâmplări paranormale aveți?

8 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Fiecare zi e paranormala laughing

Dar printre altele, sa zic una, ar fi cand eram eu mai mic si m-am trezit intr-o seara... am vazut o persoana stand pe scaun (si nu am visat) undeva in camera in bezna, si m-am intors cumva din pat sa vad ce este acolo si nu mai era. Cand m-am trezit si m-am dus dimineata sa vad ce era, era un iepure de plus foarte mic acolo. M-a speriat iepurele ala toata copilaria laughing

| PainTech a răspuns:

Cand bag doua sosete in masina de spalat scot doar una. Daca asta nu e experienta paranormala nu stiu ce e.

| blackheart26 explică (pentru PainTech):

Le mănâncă mașina de spălat laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei să povestesc aici? big grin Comic.

| MPersephone a răspuns:

Am o lunga lista de fapt.
Obisnuiam sa vad o fata, aveam vreo 14-16 ani pe atunci si o vedeam frecvent atat treaza, cat si in vise. Puteam sa ma trezesc si ea sa stea intinsa la mine in pat si sa ma priveasca.
Dar eu am insomnii puternice si pe atunci era apogeul insomniei mele si ma gandesc ca asta e motivul pentru care avean halucinatii.
Au fost multe intamplari, aveam o prietena care obisnuia sa vada o pisica neagra la ea acasa foarte des. Eu chiar aveam o pisica neagra pe atunci, si odata am crezut ca vad pisica mea neagra cum intra alergand in casa, cand am realizat ca nu era el. Si am vazut o alta pisica neagra de cateva ori in casa pana fata asta mi-a spus ca nu mai vede pisica. Apoi a plecat de la mine si s-a intors la ea.
Am avut mai multe experiente ciudate comune cu ea.

| LilWatamaloon a răspuns:

Cea mai interesanta intamplare paranormala a mea a fost in urma cu 5 ani, era in jur de ora 10 seara si eram la telefon cu prietenul meu.Casa mea era gard in gard cu a vecinului, acesta murise recent. Discutam cu prietenul meu la telefon despre cand ne vom vedea. Am inceput sa ma simt putin aiurea, de parca mai era cineva acolo si m-am uitat peste gard.Era ca si cum ceva super nervos si terifiant se uita la mine, era ca un fel de om, dar era gri.Am mai stat cateva minute si senzatia aia ca nu ar fi trebuit sa fiu acolo devenea din ce in ce mai puternica.

| xXAnonymusGamingHD a răspuns:

Deci,(fara deci ca nu.i propozitie ca nu incepe cu deci) eram la pescuit la girla si nu stiu am vazut un peste ff dubios avea branhii lungi(li se spune asa?)cat palma mea dar le avea vinjoase ma apuca de deget si acolo a ramas vreo...un minut(cred, nu sunt cert)dupa s-a desprins si l.am lasat in girla ca nici dr*cu nu are tupeu sa.l manance ca NE APUCA DE LIMBA (glumita)