| anonim_4396 a întrebat:

Ati fost elevi domnului invatator Artur Balauca? Ce parere aveti?

8 răspunsuri:
| Ruxy_1106 a răspuns:

Am facut pregatire cu el si ma enerva la culme, de asta am si renuntatstraight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A fost de groaza

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A fost bine... mie mi-a placut de el.era sa-mi puna un 3 dar nu l-a pus... fata de alti profi este chiar bun

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iesi afara din clasa!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiti ce-ati pierdut, 4 ani de amuzament si normal nu e asa de 'negru' cum se zicea ca ar fi, plus ca intr-adevar e un profesor bun.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Respect. e un profesor bun, pentru elevii buni si fata de alti profi e de treaba!

| evelyna_1193 a răspuns:

Eu una n-am fost... dar am o gramada de culegeri de probleme scrise de el...si din cate am auzit e un prof foarte bunwinking

| kripton1993 a răspuns:

Iesi afara din clasa:X:X:X

Întrebări recente