| CookieTsang a întrebat:

Ati patit vreodata ceva fara sa fiti vinovati? crying
la noi in clasa 2 colegi vorbeau in timpul orei ...si la dirigentie ia mutat : eu cu un prost, si cea mai buna prietena de-a mea cu care stateam cu celalalt prost TT_TT

noi naveam nicio vina crying asa a spus si diriginta

dc intocmai noi? mai erau ink 18 fete in clasa

eu si prietena mea aveam o parere fff buna despre diriginta, si ea chiar ne indragea dar acum aman2 aproape ca o uram

adica chiar nu pricep cu ce suntem vinovate? de la ora 2 si pana acum plangem

Răspuns Câştigător
| Mary496 a răspuns:

Eeee plangeti.Hai ca nu e asa de rau.Si pe mine m-a mutat diriga cu un idiot si pe prietena mea cu un baiat... dragut, dar cu care nu vroia sa stea.Si nu am zis nimic, pentru ca nu e un capat de tara!
Nu sunteti vinovate, dar voi sunteti cuminti si se gandeste ca voi nu o sa vorbiti cu ei si o sa ii mai cumintiti!

4 răspunsuri:
| Daviiiiiid a răspuns:

Pff.doamnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee rolling eyes rolling eyes ...pentru atata plangi ca nebune.ca tea mutat :-o? ce clasa esti? pff rolling on the floor

| amaranth a răspuns:

Mare lucru. ce sa spun.

daca plangi pentru un ***. nu stiu ce o sa faci cand o sa ai in viata probleme.laughing omg. iti dai glontz? straight face

mare lucru ca va mutat. stai calm. ca va pune la loc.

ps. pun pariu ca esti pe cls a 5-a maxim =)

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zici ca diriginta are o parere buna despre tine si colega ta, atunci tocmai de aia va pus cu cate un prost in banca diriginta crezand ca voi ii dati pe brazda.
Concluzia: nu voi aveti vreo vina ci ve-ti face in continuare fapte bune dandu-i pe brazda pe respectivi.
(diriginta voastra a aplicat o regula nescrisa care este prezenta in toate scolilile)